2012 Polisan Renk Kataloğu

29 Kasım 2011

Kalitesinden hiç şüphe duymadan alabileceğiniz Polisan Boya 2012 renk kartelası ile evlerinizin havasını yenilemek için sizleri bekliyor… Yepyeni renkleri ve özel teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken Polisan Boya, uzun yıllardır kendisini durmadan yenileyen bir isim olmaya devam etmektedir.

Klasik boya mantığını akıllardan tamamen çıkaran Polisan Boya, 2012 Polisan renk kataloğu ile de bu özelliğini göstermektedir. 2012 Polisan Boya’nın en belirgin özelliği anti-aging özelliğine sahip olmasıdır. Boyanabilir duvar kağıtları ve duvar desenleri ile isminden oldukça sık söz ettiren Polisan Boya’nın Decoart Serisi de en çok ilgi gören koleksiyonlar arasında yer almaktadır. Decoart Serisi’nde simli, keten, süet antik desenleri ve tonlarını görmekteyiz. 2012 Polisan Renk Kartelası’nın kalitesinin tartışılmazlığı, görselliğinin üst seviyede olması, mekanda ışık oyunları oluşturabilme özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen boyalar arasında yer almaktadır.

Sağlık açısından da hiçbir sorun teşkil etmeyen Polisan Boya, dekorasyonunuzun en önemli parçasını oluşturmaktadır. 2012 Polisan Renk Kataloğu’nu mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Evinize yepyeni bir hava getirmek istiyorsanız değişikliğe duvarlarınızdan başlayabilirsiniz.

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

2012 POLİSAN RENK KARTELASI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir