Category Archives: Boya

Kalecolor Silinebilir İç Cephe Boyası

Kalecolor farkıyla silinebilir iç cephe boyasının hem ipeksi dokunuş hem de ipeksi mat görünümü vardır. İpeksi bu deseniyle duvarlarda ipeğin kusursuz ışığını yansıtıp özel bir parlaklık sağlayarak evlere hayat vermektedir.

2012 Polisan Renk Kataloğu

Kalitesinden hiç şüphe duymadan alabileceğiniz Polisan Boya 2012 renk kartelası ile evlerinizin havasını yenilemek için sizleri bekliyor… Yepyeni renkleri ve özel teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken Polisan Boya, uzun yıllardır kendisini durmadan yenileyen bir isim olmaya devam etmektedir.

2012 Filli Boya Renk Kataloğu

Filli boya, her eve ve zevke uygun mükemmel renkleri ile her zamanki gibi duvarlarınızı güzelleştirmek için sizleri beklemektedir. Filli Boya 2012 renk kataloğundan dilediğiniz rengi seçerek evinize ayrı bir hava katabilir ve canlılık kazandırabilir, yeni yıla yepyeni bir renk ile girebilirsiniz.

2012 Filli Boya

Yeni bir ev mi aldınız? Mobilyalarınızı da zevkinize uygun olarak seçtiniz ve mobilyalarınız evlerinize yerleştirilmeyi bekliyor… Peki, bir şeyi unutmadınız mı? Şu an düşünüyorsunuz değil mi? Öyleyse biz size yardımcı olalım ve cevabı verelim: Duvarlar… Evet, unuttuğunuz şey duvarlarınız yani duvarlarınızın rengi…

Filli Boya Renk Kataloğu 2011 – 2012

ColorExpress renklendirme sistemi “Kişiye Özel Renk Üretimi” ile evlerinizin her alanını istediğiniz gibi renklendirmek artık Filli Boya ile çok kolay… ColorExpress renklendirme sisteminde 1108 renk ve 50 renk tonu grubu mevcuttur. İstenilen renk tonunu rahatlıkla tanımlayabileceğiniz ve tüm renkleri seçme imkânını bulabileceğiniz Kişiye Özel Renk Üretimi ile istediğiniz miktardaki boya ile size özel tercihlerinizi hayata geçirebilmektesiniz.

2011 – 2012 Marshall Boya Renk Kataloğu – Renk Kartelası

Marshall Boya, her zaman boya sektöründe önde gelen markalar arasında yer almayı başarmıştır. Bütçenize uygun bir seçim yaparak alacağınız Marshall boyalar asla pişman olmayacağınız markalar arasında yer almaktadır. Marshall birçok farklı renk kataloğu ile sizlere birbirinden farklı ürünler sunmaktadır.

Duvar Renkleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte herkes evlerinin duvarlarının rengini değiştirmeye başladı. Evlerinde değişiklik yapmak isteyenler bu sene en çok kum beji ve kese kâğıdı renklerini tercih etmektedirler. Kum beji ve kese kâğıdı renkleri sade renkler oldukları için stresi azaltıcı özelliğe de sahiptirler.

Marshall Boya Osmanlı Renkleri

AkzoNobel Marshall, boya sektörünün en iyi markalarından biri olmaya uzun yıllardır devam etmektedir. Birbirinden farklı ve güzel renkleriyle evlerinize canlılık katan Marshall Boya, yaşam alanlarınıza hayat veriyor.