Banyolarda Hamam Modası

03 Ocak 2012

Hamam, bizim kültürümüzde çok eski zamanlardan bugüne kadar gelen bir adettir. Ve artık hamamlar evlerimize de giriyor. Banyonuzda hamam sefası yaşamak istiyorsanız artık bu oldukça basit bir iştir. Peştamallar, bakır taslar, seramikler, Osmanlı motifli havlular ve takunyalar…

Bir hamamda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey artık sizlerin de banyosunda yer alacak… Evinizdeki banyonuzda da bu otantik ve tarihi havayı yaşamak istiyorsanız birkaç küçük değişiklik ve yenilik ile istediğiniz atmosferi oluşturabilirsiniz. hamam modasının en çarpıcı detaylarını ise takunyalar ve bakır taslar oluşturmaktadır. Eğer banyonuzda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve farklı bir tarz oluşturmaktan yanaysanız hamam konseptini yakından incelemenizi tavsiye ederiz. Bu konsepte uygun olarak çini motifleri ile banyonuzun duvarlarını da süsleyebilirsiniz. Ya da küvetinizi ve lavabonuzu gri mermerler ile de yenileyebilirsiniz.

Çeşmelerinizi ise otantik kurnalardan seçebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz hamam modasına çok fazla masraf yapmadan kavuşmanız mümkün olur. Zevkinize ve alanınızın genişliğine göre en otantik banyo aksesuarları ile bir bütünlük oluşturarak evdeki hamam sefanızı yapacağınız alanı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

BANYOLARDA HAMAM MODASI

BANYOLARDA HAMAM MODASI

BANYOLARDA HAMAM MODASI

BANYOLARDA HAMAM MODASI

BANYOLARDA HAMAM MODASI

BANYOLARDA HAMAM MODASI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir